#1 2008-01-28 18:08:18

fanzzi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-28
Posty: 5
Punktów :   

Gracze

Historia naszych graczy




fanzzi
hmm.. W gre wciagneli mnie kumple (Yelo,Ozzie,Maker). Wszystko zaczelo sie w n20 pierwszy klan i maniakowanie godzinami w coda to bylo w marcu 2007^^.W n20 byla zabawa i duzo smiechu a mniej gry. Chodz to mi nie przeszkadzało^^.Potem moje urodziny kupmle w domu i pomysl na meX no wiec w jedna noc powstalo forum nicki itp. Juz jakas gra chodz malo wygranych.Potem dlugaaaaaaa przerwa i do gry wrucilem pod namowa yelo. W pierwszy dzień dolaczylem do Kamikazze ale tylko na 2 dni bo tyle utrzymal sie klan.
I juz w tradycji u innego kumpla powstal klan 98k najlepszy klan w jakim do tego czasu gralem np wygrana z Bonez miala nas utwierdzic w tym ze bedziemy dobrym klanem. Ale co piekne szybko sie kończy wiec i 98k sie skonczylo. Nastepnym klanem bylo polskie sexy zalozone przez sausa.W miedzy czasie odwiedzilem takie klany jak Teletubyz i zii team. Potem
nastapil koniec sexy. I teraz pogrywam sobie z kolegami w USF.
tY m8
bb trzymajcie sie wszyscy
"Niech moc bedzie z wami" (LoL?)buhahahhah

hapyyz
heY
Moja historia zwiazana z cod2 zaczyna sie od pojawienia sie tej gry na Polskiej scenie ( czyt. przed sklepem ), juz dlugo przed premiera cod2 goscil w moim
domu. Zaczynalem od gry na sniperki - pierwszy raz po wlaczeniu cod2 podlaczylem sie na server only rifle mapa Moscwa, i od tego momentu praktycznie nie rozstawalem
sie z cod2. Na scenie cod2 pojawilem sie pod nickiem madafaka wprowadzony do tego swiata przez kumpli ( pzodro mustaf i barto ), po pewnym okresie gry na snipy
przenioslem sie na all ( tworzac klan FTF ). Na all weps gralem dosc dlugo pod nickiem madafaka, bylem zadowolony z moich uwczesnych osiagniec chodz mimo to chcialem sie szkolic bardziej,
wyznacznikiem mojje gry byl wtedy klan BiH. Pozniej przez dlugi czas nie mialem dostepu do neta i wypadlem z coda, powrocilem po 3 miesiacach zakladajac klan n20 z kumplem z UO, o tym klanie pisal
fanatic wiec ..., nastepnie powstal plan zalozenia mex - tez o tym pisal. Po rozpadzie mex gralem cless , pierwszym klanem po tym byl klan hypno, nastepnie protect (2fast), real,kamikazz3,faithless,98k,sexy
na dzien dzisiejszy USF. Gram rowniez na 1.3 od czasu do czasu. To by bylo na tyle pozdrawiam wszytkich z ktorymi mialem do czynnienia przez ten caly czas ^^


You are my Arsenal,
my only Arsenal,
You make me happy,
when skies are grey,
You'll never know just,
how much I love you,
so please don't take my Arsenal away!

http://img114.imageshack.us/img114/5348/1046563408476076f960025rf2.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbf-wwegame.pun.pl www.traktor-volley.pun.pl www.tibiagalaxy.pun.pl www.pl-elite.pun.pl www.grupa9.pun.pl